УКРАЇНИ
 
Олексій Леонов
 
 
Василь Бородай
 
 
Володимир Шевченко
 

Володимир Шевченко

У 1997 р. закінчив Державну художню середню школу імені Т.Г. Шевченка в Києві, скульптурний відділ.  У 2006  р. закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури.

З 2006 р. - 2010 р. - викладач скульптури та малюнку факультету Образотворчого мистецтва ВМК в Київській дитячій Академії мистецтв. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок і конкурсів. У 2005 р. - переможець «Всеукраїнського конкурсу скульптури» у м. Львові. У 2005-2007 рр. учасник проекту і автор скульптур «Муза театру» та «Муза музики» Алеї муз на Оболонській набережній Дніпра в місті Києві.

Понад 10 років, скульптор займається активною творчою діяльністю. Працює з великими і малими скульптурними формами будь-якої складності та з будь-якого матеріалу: каменю (мармур, граніт, піщаник, ), штучного каменю, бронзи, бетону, гіпсу, льоду та ін; Виготовляє рельєфи, горельєфи, декор фрагменти, портрети ( на замовлення ) з фотографії, з натури. Роботи скульптора знаходяться в приватних колекціях в  Україні,  Росії,  Австралії.