УКРАЇНИ
 
Олексій Леонов
 
 
Василь Бородай
 
 
Володимир Шевченко
 

Олексій Леонов

У 1999 році скульптор Олексій Леонов закінчив Державну художню школу ім.Т.Г.Шевченка в місті Києві. У 2005 році Олексій з відзнакою закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури майстерні професора В.В.Швецова, а в 2008 - аспірантуру, майстерня академіка В.З.Бородая. З 2008 року - член Спілки художників України.

Під час навчання в академії проявив великий інтерес до історії релігії, філософії та світової культури, активно брав участь у багатьох виставках і конкурсах, став лауреатом ряду премій, у тому числі всеукраїнської олімпіади з естетики в 2002 році. У 2005 - 2007 рр.  учасник проекту і автор скульптур «Аполлон» і «Муза скульптури» Алеї муз на Оболонській набережній Дніпра в місті Києві.

Більше 10 років Олексій займається активною творчою та виставковою діяльністю. За період з 2005 по 2014 роки пройшло більше 60 персональних виставок по містах Росії, України і Білорусії.

Роботи скульптора знаходяться більш ніж в 30 містах світу, таких як: Чикаго,  Х’юстон , Страсбург,  Ле Бурже,  Кельн, Варна,  Мумбаї,  Калькутта, Пекін, Астана, Москва, Санкт - Петербург, Іркутськ,  Калуга, Київ, Сімферополь та ін.

 

Офіційний сайт художника http://leonov.idea.in.ua