Главная страница » Автори

Автори

Алексей Леонов
Скульптор-інтуїтивіст Олексій Леонов
Олексій Леонов
Олексій Леонов – художник багатогранного таланту, скульптор-інтуїтивіст, косміст. Скульптор напрацював унікальний досвід і має здібність втілювати в скульптурних формах образи духовного світу. Активний майстер сучасного обзотворчого мистецтва, переважно виконує роботи монументальної та станкової скульптури. Сміливий новатор в мистецтві, Олексій Леонов досконало володіє методами та прийомами академічної школи. Творчість скульптора багатогранна і масштабна. Вивчаючи світову філософію, релігії, науки, своєю творчістю відкриває глядачеві особливий досконалий світ. Основними в творчості Леонова є теми духовних пошуків на прикладі засновників релігій і філософських течій, провідних вчених, першовідкривачів і винахідників. Як глибокий, вдумливий портретист скульптор прагне передати унікальність і характер зображуваної індивідуальності, розкрити її особливий внутрішній світ. Окрема тема в творчості художника - жіноча краса, як вічна провідна натхненна сила, дитячі образи, як символ відкритості та чистоти. Роботи скульптора відрізняються високою культурою ліплення, одухотвореністю, легкістю, прагненням до свободи.
Василий Бородай
Скульптор Василь Бородай
Василь Бородай
Василь Бородай — художник-філософ, мислитель. Творчість скульптора — вираження у скульптурній формі своїх роздумів та пошуків істини. Скульптор прагне до ясності, гармонійної простоти, стриманості композиційних рішень. Відмінні риси його творчості – лаконізм, що нагадує канонічну мову ікони. Працює у сфері станкової та паркової скульптури. Улюблена тема творчості — герої історичні та містичні. Скульптор проводить навчання у творчій майстерні за напрямками: академічне ліплення, постановка композиції і графічний малюнок. Професійний підхід, енциклопедичні знання і неперевершене почуття гумору приваблює в майстерню скульптора нових учнів і давніх друзів.
скульптура владимира шевченко
Скульптор Володимир Шевченко
Володимир Шевченко
Володимир Шевченко – скульптор-експресіоніст. Енергійний та активний скульптор буквально наповнює свої роботи внутрішнім рухом, виразною силою життя. Відмінна риса творчості –підвищена виразність в скульптурі, як прояв почуттів, настроїв, думок. Творче кредо скульптора –слова Огюста Родена: «Найголовніше для художника – бути схвильованим, любити, сподіватися, жити. Бути насамперед людиною». Працює в галузі монументальної та станкової скульптури. Скульптор творчо підходить до всіх етапів створення скульптури: від розробки ескізів, макета, ліплення до формування, шліфування, доведення форм скульптури до досконалості.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ:

З нетерпінням чекаємо на запитання, або бажання співпраці. Напишіть нам, будь ласка.