Главная страница

Авторська скульптура

Мистецтво
сучасного
світу

АВТОРСКАЯ СКУЛЬПТУРА ВІД СУЧАСНИХ СКУЛЬПТОРІВ

Скульптура – особливий вид мистецтва, при якому автор створює щільні об’ємні об’єкти. Скульптор вивчає безліч дисциплін, щоб результати його роботи виглядали природно і при цьому створювали бажане враження при огляді з будь-якого боку. Для багатьох поколінь творців скульптура – це унікальна можливість зафіксувати на довгі роки в камені, бронзі або іншому матеріалі рух, почуття, думки.

Скульптури працюють з різними матеріалами, більшість з яких досить міцні. Не дивно, що саме такі предмети мистецтва зберігаються протягом сотень, а в деяких випадках – тисяч років. Відомі скульптури (статуї Христа-Спасителя, Венери Мілоської, Свободи та багато інших) залучають щорічно мільйони туристів. А адже більшість шедеврів колись були створені на замовлення і повинні були задовольнити смаки або релігійні почуття певних людей.

Навіщо створювали скульптури

Статуї стали способом поклоніння богам (це і статуя Будди, і вже згаданий Христос-Спаситель в Ріо де Жанейро), спробою звернутися до заступництва (як фігура Сфінкса), прагненням увічнити відомих людей певної епохи або створити пам’ять про важливі персоналії в життя конкретних замовників. Тільки в епоху Відродження виготовлення скульптур стало носити естетичний характер.

Сучасне мистецтво: скульптура як носій сенсу

Якщо раніше скульптура повинна була відобразити певний момент і розповісти про будь-яку людину або божество, то сучасні скульптури – носії ідеї. Вони розповідають про соціальні явища (наприклад, існує безліч скульптур, присвячених еміграції і подорожам), програмують на певне ставлення до світу і так далі. Сучасні вироби не завжди реалістичні, але вони повинні залишати слід в душі кожного, хто їх побачив.

Скульптура нашої студії

Ми пропонуємо створення монументальних, садових та інтер’єрних скульптур. Ці вироби відрізняються не тільки розмірами. Монументалістика передбачає точний прорахунок пропорцій, інакше висока фігура буде виглядати при розгляді знизу неприродно. Садова або паркова скульптура повинна органічно вписуватися пейзаж міста або зеленої зони. Інтер’єрні скульптури припускають тонку роботу, так як мініатюрні скульптури повинні передавати всі нюанси зовнішності, одягу, виразу обличчя і так далі.

Комусь здається, що цінним і красивим може бути тільки виріб з благородної сировини – бронзи, латуні, каменю. Але сучасне мистецтво передбачає, що точність втілення ідеї важливіше, ніж матеріал виготовлення, тому скульптура з глини може бути настільки ж цінною, як і металева, за умови, що вона ефектно виглядає. Для тих, хто сумнівається в цьому, ми нагадаємо, що знамениті скульптури Теракотової армії створені саме з самого простого і доступного матеріалу – глини.

Крім скульптури на замовлення, ми створюємо барельєфи і пам’ятні дошки. Ці вироби повинні займати невелике місце в просторі, але залучати до себе увагу і доносити необхідну інформацію.

У нашій майстерні працюють молоді перспективні скульптори, які мають досить досягнень – Василь Бородай, Олексій Леонов, Володимир Шевченко. Їх портфоліо приємно вражає потенційних замовників. Вони працюють в різних стилях, створюючи реалістичні портрети або цікаві символічні статуї. Історичні особистості, казкові або релігійні персонажі, всілякі тварини – тут можна замовити тут предмет мистецтва, який стане цінним подарунком, освідченням в коханні або сімейною реліквією.

КАТЕГОРІЇ

Монументальна
скульптура
Паркова
скульптура
Інтер’єрна
скульптура
з бронзи
Інтер’єрна
скульптура
з шамоту та ін. матеріалів
Портрети
Меморіальні
дошки
Виставки
Автори

НАПРЯМИ

скульптура леда

2002-2018

Жіночі образи

2002-2018

Великі особистості

скульптура апполон
скульптура ребенок в полете

2002-2018

Дитячі образи

2002-2018

Християнська тема

скульптура иисус христос
скульптура китайская

2002-2018

Східна тема

2002-2018

Анімалістика

скульптура обезьяна
Показати ще
Згорнути

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

З нетерпінням чекаємо на запитання, або бажання співпраці. Напишіть нам, будь ласка.