Главная страница

Авторська скульптура

Мистецтво
сучасного
світу

Вітаємо на сайті авторської скульптури відомих скульпторів сучасності, випускників та аспірантів Київської Національної Академії образотворчих мистецтв і архітектури – Олексія Леонова, Василя Бородая і Володимира Шевченка.
Запрошуємо в світ сучасної професійної скульптури!
Художники створюють авторську скульптуру в категорiях: пам’ятники з бронзи, інтер’єрна скульптура з шамоту і бронзи, виготовлення скульптур, створення бронзових статуеток, садово-паркова скульптура зі штучного каменю, скульптура на замовлення.
Головною відмінною рисою творчостi Олексія Леонова, Василя Бородая і Володимира Шевченка є унікальна здатність відображати в матеріалі внутрішню експресію, виразити енергію життя. Всі скульптурні образи змістовнi, світлі і гармонійні.

Скульптори готові запропонувати виготовлення скульптур, виконати ексклюзивні пам’ятники на замовлення, дати професійні поради, провести навчання, створити скульптуру на замовлення.
На сайтi легко замовити пам’ятник або замовити скульптуру, обговорити умови і термін виконання роботы, купити скульптуру. Скульптори пропонують розробку ескізу пам’ятника або скульптури, допомогу в підборі матеріалу та розрахунку розмірів скульптури – весь комплекс послуг, щоб скульптура на замовлення, була виконана з урахуванням всіх побажань замовника.
Скульптори відкриті для творчих, комерційних пропозицій.

КАТЕГОРІЇ

Монументальна
скульптура
Паркова
скульптура
Інтер’єрна
скульптура
з бронзи
Інтер’єрна
скульптура
з шамоту та ін. матеріалів
Портрети
Меморіальні
дошки
Виставки
Автори

НАПРЯМИ

скульптура леда

2002-2018

Жіночі образи

2002-2018

Великі особистості

скульптура апполон
скульптура ребенок в полете

2002-2018

Дитячі образи

2002-2018

Християнська тема

скульптура иисус христос
скульптура китайская

2002-2018

Східна тема

2002-2018

Анімалістика

скульптура обезьяна
Показати ще
Згорнути

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

З нетерпінням чекаємо на запитання, або бажання співпраці. Напишіть нам, будь ласка.